Świadectwa

Poniżej można przeczytać świadectwa uczestników kongresu, jeżeli chcesz dodać świadectwo na dole strony znajduje się formularz. Zachęcamy do czytania i dzielenia się własnymi doświadczeniami.


 

Kongres jest dla mnie…

… skrawkiem Nieba na ziemi! Kongres to najlepszy sposób na urlop. Uczta duchowa, rodzeństwo w Chrystusie, gdzie można lepiej zatankować siły i spędzić wolny czas?

Joanna, Hamburg,
Na Kongresie w Dziwnówku byliśmy pierwszy raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Rozkład dnia dobrze zaplanowany. Niczego za dużo ani za mało. Bogactwo Słowa Bożego, modlitwy i uwielbienia Pana. Szkoda, że jeden turnus trwa tylko 7 dni, bo mieliśmy długą trasę, ponad 1000 km w jedna stronę. Pobyt wśród swojej tak licznej Bożej rodziny to wspaniale przeżycie. Niech Bóg błogosławi to dzieło i organizatorów.
Bolesław i Ludwika - Przemyśl, Dziwnówek 2012
Dlaczego warto przyjeżdżać na Kongres?
…ponieważ kongresy są zawsze niespodzianką, okazją do usłyszenia Bożego głosu, także relaksem dla całej rodziny. Kongres to cudowne nauczanie, wspaniałe relacje, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w życzliwej atmosferze (chór, rozgrywki sportowe itp.) Na kongresie każdy ma możliwość dawania i brania.

Ania, Łomża, Dziwnówek 2012
W poniedziałek i wtorek spotykaliśmy się z przyjaciółmi i modliliśmy się gorąco o uzdrowienie mojej córki, która została w domu i ciężko zachorowała. W czwartek, koło południa dostałam SMS’a: „Powiedz wszystkim, że jestem cudownie uzdrowiona”. Alleluja! CHWAŁA PANU! Bóg jest ZAWSZE DOBRY! Dziękuję za ten cudowny i wspaniały czas na Kongresie.
Siostra z Oleśnicy,
Dlaczego warto przyjeżdżać na Kongres?
…gdyż są tu wspaniali wykładowcy i kazania, również poznaje się wspaniałych ludzi i spotyka starych przyjaciół. Widoki również są przepiękne, cały rok czekam, by tu przyjechać.

Lucyna, Wiedeń,
Dlaczego warto przyjeżdżać na Kongres?
…gdyż można zbliżyć się do Jezusa. Pastorzy i kaznodzieje przekazują zdrową Ewangelię, która kruszy i przemienia serce człowieka. Jadę za rok i biorę znajomych jak Pan da :-)

Jacek, Krapkowice, Dziwnówek 2012
Dlaczego warto przyjeżdżać na Kongres?
…bo zawsze warto być tam, gdzie jest Boża obecność, gdzie jest zwiastowane wspaniałe Słowo Boże, gdzie można się uczyć, wejrzeć w siebie i pokutować.

Gosia,
W czasie nabożeństwa uzdrowieńczego czułam namacalnie Bożą moc i wierzę, że Pan dotknął się mojej choroby, z którą walczę od wielu miesięcy.
Mariola, Kędzierzyn – Koźle,
Kongres jet dla mnie…
…czasem wyciszenia oraz obfitego karmienia się Słowem Bożym.

Jacek, Kraków,
Dlaczego warto przyjeżdżać na Kongres?
… bo to wspaniały czas z BOGIEM i Kościołem, wygodne miejsce do wypoczynku oraz wspaniałe jedzenie. Mamy tez możliwość spotkania się z liderami kościoła, a także nabycia wartościowych książek i innych nośników literatury, muzyki i przesłania dla wierzących i nie tylko.

Jacek, Kraków,
Kongres jet dla mnie…

…spotkaniem ludzi wierzących z KZ, wspólną modlitwą, wspólnym rozważaniem Słowa, wspólnym wypoczynkiem. Kongresy jednoczą Kościół i pomagają duchowo wzrastać.

Janusz, Warszawa,
Słowo, które było głoszone było właśnie dla mnie, dziękowałem Bogu, że porusza tematy, które ostatnio były dla mnie właśnie pewnym problemem tj. Dobroć Boga, Boże uzdrowienie, Napełnienie Duchem Świętym.
Tomek, Sosnowiec,
Kongres jest dla mnie...
czasem odpoczynku, a przede wszystkim czasem, kiedy Jezus mówił do mnie przez Boże Słowo na wykładach, nabożeństwach i w modlitwach. Otrzymałem pokarm, którego potrzebowałem i szukałem od wielu lat.

Jacek, Krapkowice,
Dostałam wiele odpowiedzi na sprawy, na które do tej pory patrzyłam z innej perspektywy.
Monika,
Dlaczego warto przyjeżdżać na Kongres?
… ponieważ jest to bardzo dobrze zorganizowany wypoczynek. Nie brakuje mi tu niczego, przebywam w otoczeniu wspaniałych ludzi, krajobrazu, słucham Bożego Słowa, mam bardzo dobre zakwaterowanie i wspaniałe wyżywienie, opiekę duchową.

Monika, Łomża,

Zamieść świadectwo

Chcesz podzielić się swoimi przeżyciami i oddać chwałę Bogu? Możesz przekazać swoje świadectwo poprzez poniższy formularz.

Please fill in the form below to submit your testimonial
Required fields are marked *